Nordea Bank Finland Plc Eesti filiaal

Eesti, Harjumaa, Tallinn, Liivalaia 45   Kaart
Teenusepakkuja
Ettevõtte tutvustus
Nordea Eestis

Nordea Pank Eesti on Soome Nordea Panga filiaal ja kuulub Põhjamaade suurimasse finantskontserni Nordea Bank AB (publ).

Nordea Panga (endise Merita Panga) esimene kontor Tallinnas, Harju 6, avati 27. veebruaril 1995. aastal ning see oli esimene välispanga kontor Eestis.

Nüüd on Nordea Eestil ligemale 500 töötajat, üle 120 000 kliendi ning 16 kontorit Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Rakveres, Jõhvis ja Kuressaares.

Kui siia lisada üha laienev sularahaautomaatide võrk, siis võib öelda, et Nordea teenus on mugav ja käepärane igaühele.

Universaalpangana pakume kõiki igapäevaseks arveldamiseks vajaminevaid pangatooteid ja -teenuseid. Neile lisanduvad põnevad investeerimisvõimalused fondidesse, laenud, liising, garantiid ning dokumentaalmaksed. Meie deebet- ja krediitkaarte saab kasutada maksmiseks nii Eestis kui ka välismaal ning need toimivad kõikides Eestis ja väljaspool Eestit asuvates sularahaautomaatides.

Liising-ja faktooringteenust osutab meie tütarfirma Nordea Finance Estonia. Liisingfinantseerimist pakume sõiduautode ning muude transpordi- ja tootmisvahendite soetamiseks.Nordea maailmas- Põhjamaade suurim pank

Nordea Bank AB finantskontserni kuuluvad Nordea Bank Finland, Nordea Bank Norge, Nordea Bank Sweden ja Nordea Bank Danmark ning kindlustusfirmad Vesta, Livia ja Nordea Life ning pankade liisingu, kinnisvara ja väärtpaberitega tegelevad tütarettevõtted.

Nordea tegutseb kolmes ärivaldkonnas: jaepangandus, äri- ja institutsionaalne pangandus ning varahaldus ja elukindlustus.

Põhjamaades on Nordea kontsernil ligikaudu 10 miljonit klienti ja 1400 pangakontorit. Nordea on 5,1 miljoni e-kliendiga maailma juhtivaid internetipanganduse ettevõtteid. Nordea aktsia on noteeritud Stokholmi, Helsingi ja Kopenhaageni börsidel.

1999. aasta aprillis loodi kontserni koosseisus Baltikumi ja Poola Regionaalpank, mille osa on ka Eesti filiaal. 1998. aasta sügisel avas uksed esimene kontor Riias ja 2000. aastal laieneti ka Leedusse. Poolas tegutseb Nordea Bank Polska.

Nordea on lisaks Põhjamaadele ning Baltikumile ja Poolale, mida kõike üheskoos loetakse koduturuks, esindatud veel 19 riigis maailmas.
Nordea Bank Finland Plc Eesti filiaal
Avaldatud hangete statistika
Hankeid avaldatud
0
Avalikud hanked
Lõpetatud hankeid